Blog

Nie tylko świadczymy usługi ale również dzielimy się z Wami wiedzą.

Co to jest ErP oraz nowe współczynniki efektywności energetycznej SEER i SCOP

 

Co to jest ErP?

Unia Europejska przedstawiła nam ambitne cele w zakresie ochrony środowiska i chce je osiągnąć do 2020 roku. Akcja ta została przedstawiona pod hasłem 20/20/20 (pakiet 3×20). Plan opiera się na zwiększeniu o 20% zużycia energii ze źródeł odnawialnych przy równoczesnym obniżeniu zużycia energii pierwotnej i emisji CO2 w porównaniu do 1990 roku.

ErP 1

(więcej…)

MSZ-HJ

Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ-HJ                                                                 

MSZ-HJ35

MSZ-HJ są nowością Mitsubishi Electric. Są to urządzenia typu  ECONOMY wprowadzone do sprzedaży w celu zastąpienia wycofanych z obrotu klimatyzatorów o stałej wydajności. Posiadają wiele uproszczeń w stosunku do pozostałych modeli z inverterem. Nietpliwą zaletą jest atrakcyjna cena. (więcej…)

Klimatyzator Mitsubishi Electric PKA RP

PKA-RP 1

Klimatyzator Mitsubishi Electric serii PKA-RP to urządzenie zaprojektowane z myślą o pracy w serwerowniach i pomieszczeniach technicznych, ale można zastosować go również w domach, biurach czy sklepach, wszędzie gdzie jest potrzeba zastosowania pewnego i niezawodnego źródła chłodu. Urządzenie przystosowane jest do pracy ciągłej 24h na dobę niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. (więcej…)

Klimatyzator Mitsubishi Electric serii PLA-RP

PLA-RP 1

Klimatyzator Mitsubishi Electric serii PLA-RP jest urządzeniem kasetonowym montowanym w przestrzeni podsufitowej. Jego wymiary są tak dobrane by pasował w miejsce jednego kasetonu. Charakteryzuję się czterema żaluzjami mogących pracować nie zależnie, w tym każda wiejąca w przeciwległym kierunku niż klimatyzator. (więcej…)

Klimatyzator Mitsubishi Electric serii PEAD-RP

PEAD-RP 1

PEAD-RP 2

Klimatyzator Mitsubishi Electric serii PEAD-RP jest urządzeniem kanałowym, przeznaczonym do wprowadzania obrobionego(ogrzanego bądź ochłodzone) powietrza do kanałów wentylacyjnych. Urządzenia tego typu umieszcza się z reguły w przestrzeniach podstropowych gdzie rozprowadzają one powietrze kanałami do różnych pomieszczeń. (więcej…)

Klimatyzator Mitsubishi Electric serii PCA-KAQ

PCA-KAQ 1

Klimatyzator Mitsubishi Electric serii PCA-KAQ jest urządzeniem podstropowym o stylowej konstrukcji, zbliżonej w kształcie do kwadratu W efekcie, jednostki lepiej komponują się z sufitem. (więcej…)

Klimatyzator Mitsubishi Electric serii PCA-HAQ

PCA-HAQ 1

Klimatyzator Mitsubishi Electric serii PCA-HAQ stworzone zostały z przeznaczeniem do pracy w kuchni. Jest to urządzenie podstropowe zaprojektowane tak by sprawdzało się w kontakcie z olejami i dużą wilgotnością jaka występuję w kuchni. (więcej…)

Klimatyzatory ścienne GREE serii GWH

GWH 1GWH 2

Klimatyzatory GREE serii GWH są urządzeniami ściennymi. Charakteryzują się prostą i bardzo wytrzymałą budową oraz dzięki intuicyjnemu pilotowi są bardzo łatwe w obsłudze. (więcej…)

Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe GREE GTH

GTH 1


Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe GREE można montować bezpośrednio przy podłodze lub pod sufitem. Ze względu na ich niewielkie rozmiary i estetyczny wygląd są przeznaczone szczególnie do sklepów, restauracji, pomieszczeń biurowych i wszędzie tam, gdzie nie ma sufitu podwieszanego. (więcej…)

Klimatyzatory kasetonowe GREE GKH

GKH 1


Klimatyzatory kasetonowe GREE są zaprojektowane tak, aby pasowały do wystroju każdego pomieszczenia. To doskonałe rozwiązanie dla biur, sal konferencyjnych czy innych obiektów. (więcej…)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress