Klimatyzacja specjalistyczna

Klimatyzacja do biura, lokalu i zastosowań specjalistycznych

Naszym klientom proponujemy tylko i wyłącznie montaż klimatyzatorów sprawdzonych i uznanych marek.

Wszystkie polecane przez nas urządzenia charakteryzują się niezawodnością, ekonomiczną i wydajną pracą. Proszę pamiętać, że tyko solidne urządzenia klimatyzacyjne są w stanie sprostać trudnemu zadaniu jakim jest zapewnienie komfortu termicznego.

Zalety markowych klimatyzatorów:

  • niezawodność – ograniczony koszt eksploatacji

  • ekonomiczna praca – niskie zużycie prądu

  • serwis – dostępność części zamiennych jest gwarantowana przez producentów

Oto marki klimatyzatorów jakie polecamy do montażu w lokalach użytkowych i pomieszczeniach specjalistycznych

 

Klimatyzatory Mitsubishi Electric są urządzeniami trwałymi, posiadają 5 letnią gwarancję producenta. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, niezwykle cichą pracą i co najważniejsze są ekonomiczne dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Szeroka gama produktów i możliwości pozwoli znaleźć rozwiązanie do każdych potrzeb zarówno komercyjnych, domowych jak i specjalistycznych.

PKA-RP 1 PLA-RP 1  PEAD-RP 2 PEAD-RP 1

Seria PKA-RP

Seria PLA-RP

Seria PEAD-RP

PCA-HAQ 1 PCA-KAQ 1

Seria PCA-HAQ

Seria PCA-KAQ

 

Klimatyzatory Fuji Electric łączą w sobie wysoką jakość popartą 5 letnią gwarancją i atrakcyjną ceną, dzięki czemu marka szybko zdobyła duże grono zadowolonych klientów. Wysoka jakość i energooszczędność klimatyzatorów Fuji została osiągnięta dzięki wciąż rosnącym wymaganiom odbiorców. Oferta Fuji Electric oprócz tadycyjnych rozwiązań, obejmuje także zastosowania komercyjne oraz systemy VRF, które znajdują zastosowanie nawet na wymagających obiektach.

RCA LB

RCF LB RSG LF 1

RCA-LB

RCF-LB

RSG-LF

 RYA LB  fuji kanałowe

 RYA-LB

KANAŁOWE


 

Marka Gree posiada 19 lat doświadczenia i jest jednym z największych producentów klimatyzatorów na świecie. Na polskim rynku istnieje już 7 lat i zyskała grono wiernych odbiorców dzięki niezawodności i bardzo niskiej cenie. Gree cieszy się dużą popularnością wśród instalatorów, gdyż jest traktowane jako produkt sprawdzony i swoją bezawaryjnością dorównuje takim markom jak LG czy SAMSUNG.

GFH 1 GKH 1 GTH 1

GFH

 GKH

 GTHFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress