Klimatyzacja do domu

 

Klimatyzacja do domu i mieszkania

Naszym klientom proponujemy tylko i wyłącznie montaż klimatyzatorów sprawdzonych i uznanych marek.

Wszystkie polecane przez nas urządzenia charakteryzują się niezawodnością, ekonomiczną i wydajną pracą. Proszę pamiętać, że tyko solidne urządzenia klimatyzacyjne są w stanie sprostać trudnemu zadaniu jakim jest zapewnienie komfortu termicznego.

Zalety markowych klimatyzatorów:

  • niezawodność – ograniczony koszt eksploatacji

  • ekonomiczna praca – niskie zużycie prądu

  • serwis – dostępność części zamiennych jest gwarantowana przez producentów

Oto marki klimatyzatorów jakie polecamy do montażu w domach, mieszkaniach…

Kimatyzatory Mitsubishi Electric

 Klimatyzatory Mitsubishi Electric są urządzeniami trwałymi, posiadają 5 letnią gwarancję producenta. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, niezwykle cichą pracą i co najważniejsze są ekonomiczne dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Szeroka gama produktów i możliwości pozwoli znaleźć rozwiązanie do każdych potrzeb zarówno komercyjnych, domowych jak i specjalistycznych.

msz-sf25ve MSZ-EF 111 MSZ-FH mały

Seria MSZ-SF

Seria MSZ-EF

Seria MSZ-FH

 MFZ-KA 1 MLZ-KA 1 MSZ-HJ

Seria MFZ-KA

Seria MLZ-KA

Seria MSZ-HJ

 

Klimatyzatory Fuji Electric

Klimatyzatory Fuji Electric łączą w sobie wysoką jakość popartą 5 letnią gwarancją i atrakcyjną ceną, dzięki czemu marka szybko zdobyła duże grono zadowolonych klientów. Wysoka jakość i energooszczędność klimatyzatorów Fuji została osiągnięta dzięki wciąż rosnącym wymaganiom odbiorców. Oferta Fuji Electric oprócz tadycyjnych rozwiązań, obejmuje także zastosowania komercyjne oraz systemy VRF, które znajdują zastosowanie nawet na wymagających obiektach.

RSG LE 1

RSG LU 1 RSG LT 1

RSG-LE

RSG-LU

RSG-LT

Klimatyzatory Samsung

 

Samsung jako jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na świecie, wysoko stawia sobie poprzeczkę, dzięki czemu oferta klimatyzatorów zawiera wiele rozwiązań dla zastosowań komercyjnych i domowych jak również rozległych systemów klimatyzacji DMV.

 

Seria P 2

Seria E 1 Seria T 1

Seria P i P+

Seria E

Seria T

 Seria K

Seria KKlimatyzatory LG Electronics

LG Electronics oferuje rozwiązania do wszystkich zastosowań, od klimatyzatorów mieszkaniowych przez systemy komercyjne a także elastyczne systemy VRF, mogące zapewnić klimatyzacje dużych obiektów handlowo – usługowych lub mieszkaniowych. LG jako pierwszy zapoczątkował linię klimatyzatorów dla wymagających wnętrz i posiada najbogatszą ofertę w tym segmencie.

Econo 1 Libero E 1 Libero Artcool 03

 ECONO

 Libero E

Libero ARTCOOL

 Artcool Galeria 01

ARTCOOL GALERIA

 


 

Klimatyzatory Gree

Marka Gree posiada 19 lat doświadczenia i jest jednym z największych producentów klimatyzatorów na świecie. Na polskim rynku istnieje już 7 lat i zyskała grono wiernych odbiorców dzięki niezawodności i bardzo niskiej cenie. Gree cieszy się dużą popularnością wśród instalatorów, gdyż jest traktowane jako produkt sprawdzony i swoją bezawaryjnością dorównuje takim markom jak LG czy SAMSUNG.

BEE1 CHANGE1

BEE

 Changemidea logo

Klimatyzatory MIDEA

MIDEA jest międzynarodową dynamicznie rozwijającą się korporacją, zajmującą się produkcją urządzeń dla ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Obecnie MIDEA jest krajowym liderem urządzeń domowych w Chinach. Firma nie ustaje w rozwoju swoich produktów dostosowując ofertę do potrzeb rynku.

 

seria R1 VERTU01

Seria R

Vertu

Daikin

Już niebawem zaprezentujemy Państwu klimatyzatory do domu marki Daikin

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress