Klimatyzatory do domu LG

Klimatyzatory do domu LG są atrakcyjne pod wieloma względami. Podstawowym wyróżnikiem klimatyzatorów LG jest ich nietypowy design doskonale maskujący klimatyzator. Kolejnym atutem klimatyzatorów LG są wysokozaawansowane technologie zastosowane do ich produkcji. LG stawia nie tylko na wydajność klimatyzatorów ale także na jakość obrabianego powietrza. W tym celu stosowane są nowatorskie filtry plazmowe, generatory jonów zapewniające czyste powietrze w klimatyzowanych pomieszczeniach. Atrakcyjna cena klimatyzatorów LG jest kolejnym atutem.

Klimatyzator LIBERO ARTCOOL

Libero Artcool 1

 

Libero Artcool 03

Klimatyzatory LG z serii LIBERO ARTCOOL to eleganckie wzonictwo, które przyciąga wzrok idealnie płaskimi powierzchniami i które wzbogaci wystrój każdego pomieszczenia. (więcej…)

LG ARTCOOL GALERIA

Atrcool Galeria 1

Klimatyzatory LG z serii ARTCOOL GALERIA to atrakcyjne urządzenie w nowoczesnej stylistyce. Oryginalny, kwadratowy panel obudowy z możliwością wymiany zdjęć, urozmaici wystrój wnętrza, wtapiając się jednocześnie w otoczenie. (więcej…)

Klimatyzator LG ECONO INVERTER

Econo 01

Klimatyzatory LG z serii ECONO INVERTER to proste rozwiązanie inwerterowe, mające zastąpić konwencjonalne urządzenia klimatyzacyjne. (więcej…)

Klimatyzator LG LIBERO-E

Libero E 01

 

Klimatyzatory LG z serii LIBERO-E to klasyczne klimatyzatory inwerterowe. Dzięki zastosowaniu sprężarki inwerterowej są one wydajne, ekonomiczne a ukośny stabilizator wentylatora umożliwia bardzo cichą pracę, już na poziomie 19dB. (więcej…)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress