Klimatyzatory do domu Samsung

Klimatyzatory do domu Samsung zapewniają odpowiednią temperaturę w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze. Domowe klimatyzatory Samsung są bardzo starannie wykonane z zastosowaniem najnowszych technologii. Główną cechom klimatyzatorów marki Samsung jest cicha i wydajna praca przy stosunkowo niewielkim poborze prądu. Doskonałe parametry klimatyzatorów Samsung sprawiają, że są one często wybierane. Wszystkie klimatyzatory Samsung spełniają normy i dyrektywy Unii Europejskiej. Czystość powietrza zapewniają doskonałe filtry powietrza, które są wstanie wychwycić do 90% zanieczyszczeń.

Klimatyzator SAMSUNG SERIA P i P+

Seria P 1

Klimatyzatory Samsung z serii P i P+ to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie, które dzięki technologii Smart Inverter umożliwiają uzyskanie stabilnej temperatury przy jednoczesnej oszczędności energii. (więcej…)

Klimatyzator SAMSUNG SERIA K

Seria K

Klimatyzatory Samsung z serii K to nowoczesne wzornictwo połączone z wysokiej jakości filtrami wraz z wydajnością energetyczną najwyższej klasy. (więcej…)

Klimatyzator SAMSUNG SERIA E

Seria E 1

Klimatyzatory Samsung z serii E to klasyczne wzornictwo przy jednoczesnym zastosowaniu nowatorskich funkcji. (więcej…)

Klimatyzator SAMSUNG SERIA T

Seria T 1

Klimatyzator Samsung z serii T to klasyczny model na każdą kieszeń. Zastosowano w nim konwencjonalną sprężarkę typu on/off a także funkcję Smart Saver, która ogranicza zużycie energii optymalizując czas chłodzenia do niezbędnego minimum. (więcej…)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress