Klimatyzatory Fuji

Klimatyzatory Fuji – Pramost Wrocław

W naszej ofercie znajdziecie znakomite klimatyzatory Fuji Electric. Zaprojektowane w Japonii klimatyzatory, są wydajne i bezawaryjne. Prezentowane poniżej klimatyzatory marki Fuji, doskonale nadają się do klimatyzacji w domach jednorodzinnych, mieszkaniach i niewielkich biur. Oferujemy profesjonalny montaż i serwis klimatyzatorów na terenie Wrocławia i dolnego śląska.

 

Klimatyzatory Fuji ELectric Serii RCA LB

RCA LB

 

Klimatyzatory Fuji ELectric Serii RCA LB to urządzenia ksetonowe dużej wydajności od 8,5 do 14kW. Model ten przeznaczono do montażu w pomieszczeniach o dużej powierzchni otwartej. Czterostronny nawiew powietrza gwarantuje równomierne rozłożenie temperatury, a nowa konstrukcja wentylatora gwarantuje cichą pracę w pełnym zakresie obrotów. (więcej…)

Klimatyzatory Fuji Electric serii RSG-LT

 

RSG LT 1

Fuji Electric RSG LT to urządzenia zaprojektowane z myślą o grzaniu się zimą, występujące w dwóch wersjach 2,5 i 3,5kW. (więcej…)

Klimatyzatory Fuji Electric serii RSG-LU

 

RSG LU 1

Klimatyzatory Fuji Electric RSG LU to połączenie stylowego wyglądu z wysokimi parametrami technicznymi. Dostępne wydajności od 2,0 do 4,2kW. (więcej…)

Klimatyzatory Fuji Electric RSG-LE

RSG LE 1

Klimatyzatory Fuji Electric RSG LE to podstawowe modele w ofercie producenta. Główną zaletą tego urządzenia są małe rozmiary jednostek wewnętrznych jak i agregatów, przy zachowaniu świetnych parametrów energetycznych i akustycznych. Dzięki temu, klimatyzatory z tej serii są najczęściej wybieranym modelem z naszej oferty. (więcej…)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress