Klimatyzatory Mitsubishi Electric

 

Klimatyzatory Mitsubishi Electric są urządzeniami trwałymi, posiadają 5 letnią gwarancję producenta. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, niezwykle cichą pracą i co najważniejsze są ekonomiczne dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Szeroka gama produktów i możliwości pozwoli znaleźć rozwiązanie do każdych potrzeb zarówno komercyjnych, domowych jak i specjalistycznych.

MSZ-HJ

Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ-HJ                                                                 

MSZ-HJ35

MSZ-HJ są nowością Mitsubishi Electric. Są to urządzenia typu  ECONOMY wprowadzone do sprzedaży w celu zastąpienia wycofanych z obrotu klimatyzatorów o stałej wydajności. Posiadają wiele uproszczeń w stosunku do pozostałych modeli z inverterem. Nietpliwą zaletą jest atrakcyjna cena. (więcej…)

Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MLZ-KA

 

MLZ-KA 1

 

Klimatyzatory MLZ przeznaczone są do montażu w zabudowie sufitu. Charakteryzują się wąską budową i jedną żaluzją kierującą powietrze w 4 strony pomieszczenia. Urządzenie to stosuje się w pomieszczeniach, gdzie zamontowanie urządzenia kasetonowego nie spełniło by swoich funkcji. (więcej…)

Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MFZ-KA

 

MFZ-KA 1

  


Klimatyzator Mitsubishi Electric z serii MFZ jest urządzeniem przypodłogowym. Cechą charakterystyczną tego urządzenia jest jego umiejscowienie w pomieszczeniu, gdyż montuje się go w miejscu kaloryfera. Gabaryty klimatyzatora pozwalają zmieścić go pod typowym parapetem i w pełni korzystać z jego funkcji. (więcej…)

Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ-FH

 


msz-fh

 

Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ-FH to najbardziej prestiżowe urządzenia tej marki. Zaprojektowane do uzyskania najwyższych parametrów pracy oraz zagwarantowania najwyższego komfortu w pomieszczeniu. (więcej…)

MSZ-EF

Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ-EF  

MSZ-EF 1

Klimatyzatory Mitsubishi Electric z serii MSZ-EF są stworzone jako uzupełnienie wymagających wystrojów wnętrz. Świetnie wyglądają w nowoczesnych jak i klasycznych mieszkaniach, dzięki stonowanej stylistyce. Płaski panel jednostek wewnętrznych oraz srebrne, ukośne krawędzie podkreślają ich wyrafinowaną prostotę. Kompaktowe wymiary, jak również obudowa dostępna w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i białym, sprawiają natomiast, że urządzenia mają ciekawy, wygląd i łatwo można je wkomponować wewnątrz różnorodnych pomieszczeń. (więcej…)

Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ – SF

                                                        

      msz-sf25vemsz-ge 2

Są standardowymi modelami dostępnymi w ofercie Mitsubishi Electric. Cechuje je wysoka sprawność energetyczna oraz zdumiewająco cicha praca. Dla modeli do 3,5kW poziom szumów w trybie cichej pracy wynosi zaledwie 21dB. (więcej…)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress