Klimatyzator SAMSUNG SERIA E

Seria E 1

Klimatyzatory Samsung z serii E to klasyczne wzornictwo przy jednoczesnym zastosowaniu nowatorskich funkcji.

Urządzenia te są wskazane dla alergików, gdyż zastosowano w nich szereg nowoczesnych filtrów umożliwiających uzyskanie niezwykle czystego powietrza. Technologia S-Plasma Ion neutralizuje wirusy, bakterie, pleśń oraz alergeny, dzięki czemu chroni przed groźnymi mikroorganizmami i toksynami. Ponadto filtr Full HD 90 eliminuje do 90% kurzu z powietrza. Rezultatem zastosowanej filtracji jest czyste i odświeżające powietrze wypływające z klimatyzatora. Rozwiązania te zostały potwierdzone przez międzynarodowe organizacje a technologie zastosowane przez firmę Samsung otrzymały certyfikaty potwierdzające ich skuteczność.

Dodatkowo klimatyzatory z serii E zostały wyposażone w technologię Smart Inverter umożliwiającą oszczędność energii i stabilność temperatury a także w funkcję „good’sleep”, która optymalizuje temperaturę do faz snu. Ważną zaletą jest także wskaźnik czyszczenia filtra na panelu klimatyzatora przypominający o konieczności usunięcia zabrudzeń.

Urządzenia z tej serii dostępne są w zakresie wydajności od 2,5 do 5 kW, tak więc są w stanie klimatyzować pomieszczenia do 50m2.

Gwarancja producenta: 2 lata na urządzenie, 5 lat na sprężarkę

Seria E 2

Pobierz kartę katalogową modelu AQV09EWCN, AQV12EWCN, AQV18EWCN

Pobierz katalog Samsung

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress