Klimatyzator SAMSUNG SERIA K

Seria K

Klimatyzatory Samsung z serii K to nowoczesne wzornictwo połączone z wysokiej jakości filtrami wraz z wydajnością energetyczną najwyższej klasy.

Urządzenie wyposażone jest w Jonizator S-Plasma Ion, które eliminuje większość patogenów obecnych w powietrzu a także w filtr Full HD 90, który wychwytuje do 90% cząsteczek kurzu. Dzięki zastosowaniu tych technologii, klimatyzatory z serii K są zalecane dla alergików.

Ponadto klimatyzatory z tej serii zostały zaprojektowane z myślą o wymagających wnętrzach, w których, dzięki swej wyjątkowej czarnej obudowie, doskonale znajdą swoje miejsce.

Dodatkowymi funkcjami urządzenia są: Technologia Zero Standy Power, która umożliwia oszczędność energii w trybie gotowości do pracy, zwiększony zasięg umożliwiający bardziej efektywne rozprowadzanie powietrza oraz funkcja „good’sleep”, która gwarantuje najwłaściwszą temperaturę w pomieszczeniu, odpowiednią do faz snu.

Urządzenia z tej serii dostępne są w zakresie wydajności od 2,5 do 5 kW, tak więc są w stanie klimatyzować pomieszczenia do 50m2.

Gwarancja producenta: 2 lata na urządzenie, 5 lat na sprężarkę

Seria K 2

Pobierz kartę katalogową modelu AQV09KBBN, AQV12KBBN, AQV18KBBN

Pobierz katalog Samsung

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress