Klimatyzatory dla wymagających wnętrz

Klimatyzatory designerskie – dla wymagających wnętrz

 

W ofercie naszej firmy znajdziecie Panstwo klimatyzatory stworzone do nowoczesnych wystrojów wnętrz. Klimatyzatory te charakteryzują się ciekawą, nowoczesną stylistyką oraz różnorodną kolorystyką. Dzieki temu klimatyzatory idealnie wkomponowują się do rozmaitych pomiesczeń, nie burząc ich wystroju.

Wszystkie urządzenia dedykowane dla wymagajacych wnętrz, posiadają najwyższe paramerty pracy, są ekonomiczne i wydajne jednocześnie nie psują wizerunku wnętrza.

 

Poniżej prezentujemy modele Mitsubischi Electric serii MSZ-EF dostępne w zakresie wydajności od 2,5 do 5kW, sa przeznaczone do pomieszczeń o powierzchni od 20 do 50m2).

Klimatyzatory dla wymagających wnętrz rys 1

Modele LG ARTCOOL dostępne w wersjach srebrny i lustro o wydajnościach od 2,5 do 7 kW (pomieszczenia o powierzchni od 20 do 70m2). Gwarancja 3 lata.

Klimatyzatory dla wymagających wnętrz rys 2

LG ARTCOOL GALERIA o wydajnościach 2,5 i 3,5 kW (pomieszczenia o powierzchni od 20 do 35m2). Gwarancja 3 lata.

Klimatyzatory dla wymagających wnętrz rys 3

Midea serii VERTU z możliwością wymiany przedniego panelu. Dostępne modele o wydajnościach 2,6 i 3,5kW (pomieszczenia o powierzchni do 35m2). Gwarancja 5 lat.

Klimatyzatory dla wymagających wnętrz rys 5

Fuji Electric serii LU o wąskiej i smukłej sylwetce dostępne w kolorze białym z unoszonym panelem przednim (grubość klimatyzatora to zaledwie 185mm). Dostępne modele o wydajnościach od 2,0 do 4,2kW (pomieszczenia o powierzchni do 45m2). Gwarancja 5 lat.

Klimatyzatory dla wymagających wnętrz rys 6

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress