Klimatyzatory kanałowe Fuji Electric

Klimatyzatory kanałowe Fuji Electric zostały zaprojektowane tak, aby możliwe było ich zastosowanie w różnych rodzajach pomieszczeń.

Jednym z rozwiązań jest seria RDG, którą charakteryzuje zwarta konstrukcja, dzięki czemu możliwe jest umiejscowienie jednostki wewnętrznej zarówno w przestrzeniu międzysufitowej, jak i zabudowa przy podłodze. Wbudowana pompka skroplin ułatwia możliwia odpływ skroplin bez względu na sposób montażu a kompaktowa konstrukcja klimatyzatora umożliwia montaż nawet w wąskim suficie.

kanałowe1

Dodatkowo w serii RDG zastosowano wentylator DC, który umożliwia regulację ciśnienia statycznego za pomocą pilota bezprzewodowego w zakresie od 0 do 90 Pa. Możliwe jest także zamontowanie kratki wywiewnej z płaskimi, automatycznymi żaluzjami, które wkomponują się w wystrój i zapewnią dodatkowy komfort.

Modele dostępne są w zakresie wydajności od 3,5 do 6,0kW.

kanałowe2

Pobierz kartę katalogową klimatyzatora RDG12LLTB, RDG142LLTB, RDG18LLTB

Pobierz katalog Fuji Electric

Innym rozwiązaniem jest seria RDF, czyli typowe urządzenie kanałowe. Konstrukcja jednostki wewnętrznej umożliwia montaż w niewielkiej przestrzeni do 270 mm, a umiejscowienie modułu sterującego z boku obudowy, pozwala to na zmniejszenie przestrzeni montażowej.

kanałowe3

Dodatkową zaletą tego modelu jest łatwy serwis. Dzięki podzieleniu panelu dolnego na dwie części oraz osłony wewnętrznej wentylatora, jest możliwa obsługa klimatyzatora bez konieczności demontażu głównej obudowy.

Modele dostępne są w zakresie wydajności od 7,1 do 12,5kW

kanałowe4

Pobierz kartę katalogową klimatyzatora RDF24LB, RDA30LB, RDA36LB, RDG36LM, RDA45LC, RDG45LM

Pobierz katalog Fuji Electric

 

Modele z serii RDC to urządzenia posiadające wysoki spręż i jednocześnie zwartą i lekką konstrukcję. Dzięki ścięciu narożników przedniego panelu jednostki wewnętrznej oraz zmniejszeniu obudowy wentylatora agregatu, urządzenie osiąga niski poziom hałasu.

kanałowe5

Dodatkowo klimatyzatory te zaprojektowano z myślą o łatwym montażu oraz prostej obsłudze serwisowej ze względu na możliwość 4 kierunkowego poprowadzenia rur oraz na panel sterujący, na którym wyświetlają się stan pracy i ewentualne kody błędów.

Modele dostępne są w zakresie wydajności od 12,5 do 16kW

kanałowe6

Pobierz kartę katalogową klimatyzatora RDC45LC, RDC54LC, RDG45LH, RDG54LH

Pobierz katalog Fuji Electric

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress