Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ-FH

 


msz-fh

 

Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ-FH to najbardziej prestiżowe urządzenia tej marki. Zaprojektowane do uzyskania najwyższych parametrów pracy oraz zagwarantowania najwyższego komfortu w pomieszczeniu.

Zastosowanie najnowszych technologii takich jak: Czujnik temperatury I-see 3D, system filtracji Plasma Quad, wielostopniowy system sterowania nawiewem powietrza oraz klasa energetyczna A+++ stawia ten model na pierwszym miejscu w swojej klasie.

3D I-See sensor czyli sterowanie za pomocą termografii. Na dole jednostki wewnętrznej zainstalowany jest pirometryczny czujnik, który skanuje pomieszczenie tworząc mapę pomieszczenia składającą się z 752 pól. Dzięki technologii 3D czujnik może skierować nawiew bezpośrednio na znajdujące się w pomieszczeniu osoby lub wokół nich. Tryb oszczędnej pracy włączany jest gdy nie ma nikogo w pokoju.

FH i-see sensor 1

 

Nowy system filtracji Plasma Quad posiada większą powierzchnię czynną w porównaniu do poprzedniego modelu MSZ-FD. Wolfranowe elektrody wykorzystują wyładowania elektryczne generując silne pole, które niszczy bakterie i wirusy.

FH Plasma Quad

Model wykonany w technologii Inverter o płynnej regulacji wydajności chłodzenia i grzania. Pozwala to na oszczędność kosztów energii oraz zapewnia wysoki komfort w pomieszczeniu, dzięki minimalizacji wahań temperatury nadmuchiwanego powietrza. Urządzenie posiadają najwyższą klasę energetyczną A+++ dla modeli 2,5 i 3,5 kW oraz A++ dla jednostki 5kW.

FH efektywność energetyczna

Istnieje możliwość zastosowania do tych urządzeń agregatów MUZ-FH VEHZ umożliwiających działanie klimatyzatora w funkcji pompy ciepła (grzania) przy -25 C. Zastosowana technologia zapewnia doskonałą sprawność cieplną i nie dopuszcza do strat ciepła przy niskich temperaturach na zewnątrz. Dodatkową zaletą technologii VEHZ jest utrzymanie stałej wydajności grzewczej do -15 C. Standardowe klimatyzatory inverterowe tracą wydajność grzewczą wraz ze spadkiem temperatury zewnętrznej. Moc grzewcza podana w katalogach jest dla +7C, poniżej tej temperatury urządzenie zacznie słabiej grzać, aż do -15C  gdzie pozostaje około 20-30% (w zależności od producenta) początkowej wartości.

FH VEHZ

Urządzenia te występują w trzech wariantach mocy chłodniczej 2,5; 3,5 i 5 kW. Dużą zaletą jest modeli 5kW są kompaktowe wymiary jednostki wewnętrznej. Modele tej mocy innych producentów są już zaprojektowane jako jednostki komercyjne charakteryzujące znacznie większymi gabarytami, głośniejszą pracą oraz brakiem wielu funkcji podnoszących komfort użytkowania w mieszkaniu.

FH tabela

Pobierz kartę katalogową MSZ-FH25VE, MSZ-FH35VE, MSZ-FH50VE

Pobierz katalog

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress