Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ – SF

                                                        

      msz-sf25vemsz-ge 2

Są standardowymi modelami dostępnymi w ofercie Mitsubishi Electric. Cechuje je wysoka sprawność energetyczna oraz zdumiewająco cicha praca. Dla modeli do 3,5kW poziom szumów w trybie cichej pracy wynosi zaledwie 21dB.

Nowy nowoczesny design jednostek wewnętrznych charakteryzuje się prostym prostokątnym kształtem oraz czystą bielą obudowy która niemal doskonale komponuje się każdym wnętrzem.

Kompaktowa obudowa pomieści szeroki zakres wydajności, nawet do 5,0kW co jest korzystne w domach, gdy do schłodzenia jest duże pomieszczenie (ok. 50m 2). Można to zrobić przy pomocy jednej zgrabnej jednostki wewnętrznej, zamiast wieszać jednostkę, która będzie miała ponad 1m długości i oszpeci całe pomieszczenie.

Modele MSZ-SF25VE, MSZ-SF35VE, MSZ-SF42VF, MSZ-SF50VE dostępne są także z agregatami MUZ-SF VEH pozwalającymi grzać się zimą przy temperaturach -20C.

Klimatyzatory serii MSZ-GF są także dostępne w wersji 6,0 i 7,1kW, która dodatkowo oferuje wachlowanie żaluzjami lewo-prawo oraz tygodniowym programatorem czasu włączania i wyłączania klimatyzatora.

MSZ-SF tabela

 

Pobierz kartę katalogową MSZ-SF25VE, MSZ-SF35VE, MSZ-SF42VE, MSZ-SF50VE, MSZ-GF60VE, MSZ-GF71VE
Pobierz katalog

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress