O nas

Pramost – klimatyzacja – wentylacja – chłodnictwo

Nasza firma została założona w 1991 roku we Wrocławiu. Od początku działalności zajmowaliśmy się branżą chłodniczą zdobywając bezcenne doświadczenie i wiedzę. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie:

  • chłodnictwa

  • klimatyzacji

  • wentylacji

  • lodowisk

Projektujemy, instalujemy i remontujemy instalacje chłodnicze zarówno freonowe jak i amoniakalne.

Zdobyte przez lata doświadczenie sprawia, że chętnie stawiamy czoła wyzwaniom, których inne firmy by się nie podjęły. Instalacja jednej z pierwszych w kraju wytwornic lodu spożywczego do schładzania napojów, czy też przygotowanie części chłodniczej promocyjnego baru lodowego w Zakopanem to przykłady potwierdzające naszą elastyczność i gotowość do podejmowania działań, które kończyły się powodzeniem.

Rozumiemy, że jedną z podstawowych zasad ekonomii jest maksymalizacja dochodów firmy przy minimalizacji kosztów, dlatego chcemy Państwu przedstawić rozwiązania, które pozwolą zmniejszyć koszty uzyskania produktu, dzięki oszczędności energii.

Zdobyte certyfikaty oraz odbyte szkolenia u czołowych producentów dają Państwu pewność, iż zlecone nam prace zostaną wykonane profesjonalnie, z zachowaniem najwyższych standardów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress